Megpályázható állások

Árukiadó kollégát keresünk még mindig

Munkavégzéshez kapcsolódó feladatok:
  • A telepi áruk tárolása, mozgatása, raktári elhelyezése, tehergépkocsira/tehergépkocsiről történő fizikai és targoncás fellepakolása
  • részvétel a vásárlók kiszolgálásában
  • okmányok kezelése és leigazolása
  • a rend és tisztaság fenntartása a raktár és a telep rábízott területén
  • az átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • a raktározott áruk csomagolása, összeállítása, az anyagok komissiózásának előkészítése
  • a raktárban üzemeltetett eszközök, üzemképes állapotban tartása, a gépek targoncák napi ellenőrzése

A Monath-Co tehergépkocsi vezetőt keres

Elvárások
  • Nemzetközi C+E kategóriás tapasztalat
  • CE kategóriás jogosítvány
  • GKI igazolvány
  • Digitális tachográf kártya
  • PÁV
Munkavégzéshez kapcsolódó feladatok
  • Tehergépkocsi áruval meg-illetve lerakása
  • Áruval,rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Áru kiszállitása